La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

A co myślicie aby kiedyś po Xavim przyszedł do nas niejaki Thiago Motta? W Bologni chyba na razie robi wynik ponad stan.

0

@maroon praca w Barcelonie to co innego, dodatkowy stresik dochodzi. Tu po tylu latach musi przyjść ktoś z TOP-u który trenował wcześniej mocne kluby.
Ostatni trener z TOP-u to chyba Enrique (o ile można go tak nazwać) a przed nim Tito Villanowa i wiadomo PEP.
Więc blado z tym w ostatnich latach i dlatego wyniki są jakie są.

0

@Messibestplayerintheworld Zarówno Tito jak i Pep nie przychodzili tu jako trenerzy z TOP-u. Enrique zaś przyszedł po Romie, a Motta jeśli wykręci dobry wynik w Bolognii to też według mnie byłoby dla niego dobrą rekomendacją. No i przede wszystkim to nasz chłop. Oprócz niego to ewentualnie Marquez, ale Serie A to jednak lepsze przetarcie niż Barca B.

1

@Messibestplayerintheworld Enrique nie przychodzi jako topowy trener. Został doceniony za pracę w Celcie Vigo....

My topowego trenera to z 15 lat nie mieliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?