- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
6
Własnie wracam z Lidla w stolicy Katalonii gdzie spotkalem Xaviego - bardzo lubi ogórki a dostawy w hiszpanii są w okolicach 17, towar ląduje na półkach po godzinie 18 więc jako że to wypatrzyłem często go zaczepiam i sobie dyskutujemy przy regałach jako ,że mieszkamy blisko tego samego Lidla. Trener tak naprawdę tworzy iluzje prawdziwej barcelony na nadchodzące kluczowe miesiące. Założenie jest takie ,że w tym sezonie już nie stracimy ani punkta w żadnych rozgrywkach i własnie po to teraz dla laików nasza gra jest beznadziejna bo taktycy naszych rywali będą zakładali ,że skoro tracimy punkty i gramy średnio to szanse są i nie będą poświęcali tyle czasu na analizy - szansy na wygraną z Barcą otóż nie będzie. Natomiast to co będzie to płacz i rozgoryczenie po manitach strzelanych przez naszych piłkarzy. Roberta wysłał dzisiaj do szpitala by w końcu uporał się z opadniętą powieką utrudniającą mu obserowanie lecących do niego piłek(ci bardziej uważni na pewno przyuważyli jego dziwne ruchy i niekontrolowane pozy przypominające daby wywołane próbami podniesienia powieki troche do góry). Śmialiśmy się troche z tego jak ludzie mogą nabierać się na te słabe aktorskie zachowania Kounde, Andreasa czy Araujo w obronie, ale troche trzeba pomóc takim cieniasom jak Girona czy ci Antresola czy jak to sie nazywało (uśpić czujność rywali oglądajacych mecz z takimi drużynami to nie taka prosta sprawa). Cała drużyna gra teraz fałszywym pressingiem by na wiosne móc biegać po 17 km na mecz i to też jest plan. Podobno również Xavi załatwił z Pepem że Cancelo ma przyjść za darmo po wakacjach bo gadał z Pepem który odchodzi na emeryture po sezonie i to ma być prezent od niego dla swojego ukochanego klubu. Tomek Ćwiąkała zrobi o tym odcinek jak już będzie po fakcie i tryplecie ale pamiętajcie kto pierwszy otworzyl wam oczy na obecną sytuacje. Iluzja ma trwać do czasu gdy iluzjonista podejmie decyzje o końcu spektaklu.
0
@MigcampistaCesc Piekne!
2
@MigcampistaCesc "Cała drużyna gra teraz fałszywym pressingiem by na wiosne móc biegać po 17 km (...)".
Sumarycznie.