La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

5

Powinien dostawać wiecej szans.Bieda w ataku Warriors a Podziemski ma potencjał na te +10pkt w meczu.


0

@Encore Polski związek robi wszystko, by Podziemski przy dostaniu obywatelstwa nie był traktowany jako naturalizowany gracz. Gdyby to wyszło, to może chociaż w jednym meczu reprezentacji zobaczylibyśmy na boisku Sochana, Podziemskiego i Slaughtera.

1

@NeroTFP1 Slaughtera możemy juz nie zobaczyć. , bo polski związek szuka już zawodnika.

1

@takisobiektos Tak, Slaughter ma 36 lat i chyba do EuroBasketu już nie dociągnie. On chyba już nawet komunikował związkowi, że będzie powoli kończył imprezę. Mam jednak nadzieję, że będzie mieć naprawdę fajny mecz pożegnalny, bo zrobił ogromnie dużo dla naszej kadry i niesamowicie zżył się z ekipą. Taki pożegnalny występ razem z naszymi gwiazdami byłby fajnym ukłonem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?