La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

26

Żądam zrównania wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn!!!

0

@FCB_dimiC W górę czy w dół? :P

0

@tadzik447 jasne, że w górę!

1

@FrankliN7 A skąd wiesz jakiego zrównania on żąda? :P Można jeszcze średnią wyciągnąć :D albo podnieść do wszystkich dwóch płci do stu lat :P

0

@tadzik447 w tym systemie emerytalnym tylko w górę ma sens

0

@tadzik447, wszyscy mamy mieć tak samo ch*jowo!!!

1

@FCB_dimiC zgadzam się! Obie płcie powinny przechodzić na emeryturę w wieku 80 lat.

1

@Bobo25 Wtedy to już tylko emerytura do nieba ;D

0

@FCB_dimiC Tak z mozliwoscia przejscia wcześniej na emeryturę kobiet które urodziły dzieci. Trzeba by było doprecyzować to rozwiązanie

0

@MesQueUnClub_87 ty myślisz że ty do nieba pójdziesz??? Nie ten kierunek kolego ;)

0

@Bobo25 Ja nie. Nie wierzę w niebo/piekło i Świętego Mikołaja ;)

0

@tadzik447 nie wiem, odzywam się nie pytany :)

0

@MesQueUnClub_87 jak można nie wierzyć w Świętego Mikołaja??? To jakby nie wierzyć że wiosna przychodzi po zimie.

0

@Bobo25 Z tą różnicą, że wiosnę widziałem 36 razy, a prawdziwego Mikołaja 0 ;)

0

@MesQueUnClub_87 nie byłeś nigdy przed świętami w centrum handlowym? Tam zawsze jest prawdziwy Mikołaj.

0

@Bobo25 Widziałem, ale wąsy mu odpadły, a z kieszeni wystawała Soplica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?