- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
12
Według Mirror i Goal, Real Madryt i Barcelona rywalizują z Manchesterem City o Claudio Echeverriego.
Zawodnik River ma klauzulę odejścia w wysokości 25 milionów euro.
Barca ma ten komfort że jest wielkim fanem i chce w przyszłości tu grać;-)
Klauzula malutka i kontrakt do konca 2024 roku. ;-)
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Tollusiek
7
@Lionel_Messi10 Mimo wszystko City faworytem.
4
@Pawel13sz Jesli chodzi o kase to tak i sportowo też się bronią, na przegranej pozycji jest PSG moim zdaniem.
W City jest za duży ścisk jeśli chodzi o 10tke i skrzydła, także na jego miejscu czekałbym na Barce.
1
@Lionel_Messi10 No w Realu też za bardzo miejsca nie ma.
1
@DonCarletto Dokładnie, u was to na każdej pozycji z przodu macie po 2-3 graczy, także też ścisk jest.
0
@Lionel_Messi10 a my nie mamy hajsu :D
1
@Lionel_Messi10 Ja czekałbym na Barcę na miejscu każdego piłkarza.
5
@AlexDark00 +1
Możliwość gry z Lewandowskim, to spełnienie marzeń każdego piłkarza
1
@Lionel_Messi10 Z drugiej strony Perez mógłby to zrobić, żeby potem może zarobić, albo żeby Barcy utrzeć nosa xD.
2
@DonCarletto Perez to ma fetysz Brazylii a ci z Argentyńczykami sie nie lubia a tam cala kolonia u was
1
@ranger3120 25mln to nie jest majątek.
@DonCarletto Mozliwe, aczkolwiek ostatnim waszym Argentyńczykiem jak dobrze pamiętam to byl Di Maria, wy wolicie sprowadzać Brazoli. ;D
0
@mrboom Dokładnie. Pośmiać się można jak piłkę przyjmuje piłkarz za 50 mln euro xd
0
@Faro Trzeba przełamać lody xD.
0
@AlexDark00 Dokładnie, Torres czy za ponad 80 Suárez: