La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

3

Dortmund o krok od zatrzymania Alonso, teraz jeszcze wywlenie PSG z LM i dla mnie nie będą już frajerami, oczywiśce głównie dkego, że by wywalili PSG :), bo do Alonso nic nie mam, mega go lubię (gra w The Reds). A najlepiej po golach Reusa.

0

@Kamiloza91 Zobaczymy jak im z PSG pojdzie.

PSG tez nie musi byc wywalone nieważne jaki wynik padnie w Dortmundzie - wtedy zalezy co zrobia Newcastle i Milan

0

@Kamiloza91 Za brak mistrzostwa w tym roku ciężko nie nazwać ich po prostu dziadami..

1

@FcPortoFan1999 to co sfrajerzyli to na grubo. Jedno z najbardziej sfrajerzonych mistrzostw pewnie w historii

0

@mekston Tego frajerstwa długo nie wymarzą.

0

@FcPortoFan1999 tam już bardziej na tacy nie mogli dostać tytułu

0

@mekston I przez kilka jeśli nie kilkanaście lat już nie dostaną takiej szansy.

1

@FcPortoFan1999 To wiadomo, tego nie nie zmieni. Ale po prostu zyskają u mnie w oczach, słano to napisałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?