La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 940 Culés

0

Tyle dźwigni zrobili a porządnych lekarzy nie mogą ogarnąć. Naprawdę, ale u nas to są jacyś praktykanci. W innych klubach te rehabilitacje przechodzą sprawnie, rzadko są jakieś komplikacje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdybyśmy mieli porządny sztab medyczny Fati byłby topowym grajkiem tak jak Pedri, którego moglibyśmy oglądać częściej na boisku niż w szpitalu

0

@FCB24 O Pedriego to pretensje do Koemana, zamiast dać mu dychnąć po pierwszym sezonie i igrzyskach to zagonili go do gry. Facet ma oko do dzieciaków ale jako trener pierwszego zespołu nie sprawdził się na tym poziomie.
Fati, trudno powiedzieć, lekarz który operował mu kolano twierdził że do chwili opuszczenia kliniki wszystko było wporządku po zabiegu. Podejrzewam że chłopak za wcześnie obciążył nogę, błąd w rehabilitacji a może pech i noga nie zagoiła się jak powinna. Kontuzja ścięgna uda po której chcieli go operować to wina Xaviego, za wcześnie wrócił do gry, do tego mecz w którym miał zagrać góra 20 minut skończył się dogrywką i uraz się odnowił.
Moim zdaniem oba przypadki to brak wyczucia i rozsądku trenerów, można winić wąską kadrę będącą wynikiem problemów finansowych. Nakłada się kilka czynników.
Uraz Gaviego, to też cyrk, doznał go w meczu w którym nie powinien był tyle grać, podejrzewam że już po faulu rywala miał rozwaloną lękotkę, kolano straciło stabilizację, lekarze jeszcze to zmrozili i wystarczyło źle postawić nogę żeby poszły więzadła. Tragedia dotknęła tego chłopaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?