La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

5

Wyniki 3:2 w Warszawie i porażka na wyjeździe 1:2 z 7. drużyną najlepszej ligi świata to żaden wstyd. Tym bardziej, że Legia nie jest nawet obecnie Mistrzem Polski. Najbardziej szkoda nie tego meczu, ale pierwszego spotkania z Alkmaar. Zespół z Holandii od 65. minuty w 10 i trzeba było to wykorzystać. Pierwsze miejsce już nie do zdobycia, ale co najmniej remis w Warszawie to jak najbardziej realny scenariusz.

Liczę na 2 zespoły w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. W Częstochowie możliwe, że nawet wystarczy remis z Atalantą grającą o nic. Sturm Graz raczej remisu nie ugra ze Sportingiem, chociaż Portugalczycy też już miejsce w grupie mają pewne i pewnie wyjdą rezerwowym składem.

0

@KamQiX taka to najlepsza liga świata na papierze tylko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?