La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

2

Gołym okiem było widać u naszych wielką niedokładność. Wczoraj gdyby nie to ten mecz byłby lekko wygrany. Nie rozumiem ludzi, którzy dziś czepiali się Xaviego, dla mnie taktyka nie była zła i to nie był problem. Nie wiem może się nke znam. Gdy zawodnicy w drygiej połowie byli bardzkej dokładni (choć do perfekcji brakowało), graliśmy coraz lepiej i lepiej. Niech po prostu zaczną zapierdalać i będą bardziej dokładni jak na początku drugiej połowy do cholery jasnej, a wynik będą znacznie lepsze! Możecie się nie zgadzać ale u nas większym priblemem są pikaarze a nie trener.

Jedno jest pewne z takim jakością skrzydłowych nie wygrasz nic na takim poziomie. Felix i Raphinha dziś mieli tylko przebłyski , gdyby prezentowali się jak Cancelo czy nawet Lamine wygrywali byśmy po 3-0. Moim zdaniem Felix może się wyrobić, ale Raphinha to nie jest i nigdy nie będzie to. On może sobie grać, ale w średniakach typu Leeds czy Sevilla. Oczywiście nie twierdzę, że był dziś do niczego.

Najlepiej dla nas byłoby gdyby na jednym skrydle był Yamal a na drugim Cancelo (niech ktoś do Xaviego zadzwoni) O kur** ale by ,to chodziło z Roque w ataku (jeśli by odpalił).

Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?