La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1045 Culés

1

A tak byłem hejtowany tutaj jak pisałem, że lepiej dołożyć i kupić Lautaro zamiast Lewego, bo byłby to napastnik na lata...

1

@norbi77 Ja tam bym chciał Nuneza.

2

@norbi77 Tylko ile byś musiał dołożyć?

0

@Rewolucja123ale tego z kadry czy tego z Liverpoolu. Jak tego z klubu to ja zostanę przy lewym

0

@Xxxbarca4ever Tego z Benfici.

0

@Rewolucja123 wystarczyłby ten z urugwajskiej kadry.

0

@norbi77 jakby Barcelona była w dobrej sytuacji finansowej to zapewne nie kupowałaby Lewandowskiego (w takim wieku)

0

@Messibestplayerintheworld lewy w tamtym czasie marketingowo się sprzedał dobrze , dodatkowo wzrosły morale laporty bo sprowadzil gwiazdę

1

@DonCarletto
Biorąc pod uwagę ile kasy (nawet pensje) w błoto poszło na niektórych zawodników, to spokojnie byśmy dali radę.
Oriol, Belllerin, Alonso czy Raphinha...no i ta kasa co poszła na Lewego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?