La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

1

Kiedyś był Ronaldinho, później Leo a dzisiaj? Kto jest Crackiem dla którego warto odpalić te mecze? Nikt... stylu gry nie ma, większość meczów przepychana kolanem i na styk, dawno już nie było więcej niż 3 bramek strzelone rywalowi, nie ma nic obecnie w tym klubie co przyciągało by kibicow i jedynie co zostało to nazwa i tyle. O tym co jest w Europejskich pucharach nie ma co nawet pisać bo to jest obraz nędzy i rozpaczy.. Jak do tego doszło, że kupuje się tutaj zawodników takich, którzy nie potrafią ani zrobić róznicy, ani minąć rywala jak Raphinha i Ferran a niektórym to piłka odskakuje podczas przyjęcia jak łysemu czy Lewemu? Porażka...

0

@Coutinho007 Yamal xD

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pedri16Future Yamal to dzieciak jeszcze. Fatim też każdy z nas się jarał a dzisiaj? Podatny na urazy zawodnik kopiący w Brighton.

0

@Coutinho007 jak kto jest teraz? Xavi jest, Xavi

0

@goldmetaxa Czyli przeciętny trener którego gra jest jeszcze cięższa do oglądania niż za późnego Valverde, późnego Koemana o Setienie nie wspomnę..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?