La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

0

@ViscaBarca123 Ty co ogólnie sądzisz o Roque? Podoba Ci się jego profil? Ja z nim wiążę z nim ogromne nadzieje i wydaje mi się że ma styl gry trochę jak Suarez. @JarekS Pytam też trochę Ciebie czemu twierdzisz że on tak do nas nie pasuje. Wiadomo nie jest technikiem jak Endrick, Estecao czy inne brylanty z Ameryki Południowej ale wciąż może być wielki.

0

@matirix20 co o nim sądzę jest w archiwum, ale trochę mnie nie zrozumiałeś - ja nie mówię że nie pasuje do Barcelony bo teraz każdy pasuje gdyż zapomnieliśmy już dawno temu jak ładnie można grać w piłkę. Ja bardziej zwracam uwagę że jest to młody piłkarz nie na teraz. Vini i Rodrygo także nie byli zakupami na teraz pomimo techniki która mogła pozwolić im na łatwiejszy start. W dzisiejszych czasach każdy młody piłkarz z Brazylii nie jest gotowy do gry na wysokim poziomie i trzeba go ukształtować. Z tego względu nie mam wielkich oczekiwań co do niego. Jak coś pokaże teraz to super, ale prawdziwy jego potencjał to zobaczymy za wiele miesięcy.

0

@JarekS Tu masz trochę rację. Zapomnieliśmy że można ładnie grać w piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?