La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

6

Takiego Dziczka jak Doku to chciałoby się mieć na LS, ale on ma drybling i dynamike więc nie pasuje do Barcy.

9

@Coutinho007 Myślałem że Patryka Dziczka Barcelonie brakuje :)

2

@FcPortoFan1999 W sumie potrzebujemy Pivota haha

4

@Coutinho007 kto to słyszał, żeby skrzydłowy dryblował i był szybki:D

2

@The Game 10 W Barcy przyjęliśmy model skrzydłowego bez dryblingu.

0

@Coutinho007 W Barcy wszyscy zapominają jak sie gra, na wejściu resetuja się statustyki

1

@Coutinho007 Problem w tym że on gdyby przyszedł do Barcy, to nie grałby tak jak obecnie gra, Guardiola buduje piłkarzy a w Barcelonie się ich psuje

0

@Kuba_1 Cóż. Od lat ani trenera, ani przygotowania fizycznego, ani mentalnego nie mamy na poziomie godnym i dlatego jak to śpiewał Kukiz "Bo tutaj jest jak jest"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?