- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1390 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1390 Culés
2
Tak patrzę na grę skrzydłowych Barcy i mam wrażenie, ze są strasznie statyczni. Żadnego ruchu nie widać, wyjścia do zagrania, cofnięcia się po piłkę. Stoją tylko przyklejeni do linii czekając na piłkę. Niby rozciągają tę grę, ale nic z tego nie wynika bo jest zbyt statyczne, ale może to jest moje wrażenie.
Dotyczy to głównie prawej strony bo od kiedy jest Felix to lewa strona trochę inaczej wyglada bo on schodzi do środka robiąc miejsce obrońcy, który z kolei gra tak statycznie jak prawy skrzydłowy.
5
@ObiwanKenobi Xavi chyba każe tak im grać XD bo nie ważne kto gra na skrzydle to zawsze wyglada to tak samo, nawet Cancelo jak tam śmigał to bym statycznym PS. Na początku jeszcze Yamal coś próbował inaczej (mecz z Villareal) ale Xavi widać ustawił go do pionu
0
@Cvzx niestety nic to nie daje bo te słabsze drużyny graja 5 obrońcami w linii i w żaden sposób nie rozciąga to obrony.
0
@ObiwanKenobi bez przesady taki Ferran akurat wychodzi bardzo często do piłek co pokazał w kilku minutach przeciwko Alaves . Problem w tym że nie mamy dobrych wykonawców do takich podań .
Bardzo często widać irytację Ferrana , Felixa czy Raphinhi kiedy wychodzą w idealnym momencie ale nie dostają piłek .