- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1306 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1306 Culés
0
Swoją drogą ciekaw jestem, gdzie byśmy teraz byli gdyby tacy zawodnicy jak Pedri, Gavi, Balde, Araujo, Femin, Yamal się nie objawili. Z naszymi kłopotami finansowymi. Pewnie gdzieś w środku tabeli La Liga.
0
@TR3YWAY prawdę mówiąc z każdej drużyny jakbyś wyjął 4 podstawowych zawodników i dwóch pierwszych do wejścia z ławki, to byłaby ona w czarnej:)
3
@escarabajo Koledze chyba chodzi o to, że wszyscy Ci piłkarze przyszli ze szkółki, albo w bardzo młodym wieku za pół darmo do nas, podczas gdy "duże" transfery średnio się sprawdziły.
1
@escarabajo Dokładnie, chodziło mi o to co @Nieznajomy napisał.
0
@TR3YWAY szczerze mówiąc to Pedriego prawie w ogóle nie ma , Gavi jest zaangażowany w pressing ale w grze z piłką do przodu jest u niego spory problem , Balde gra spoko z tyłu ale do przodu nie potrafi kompletnie wykorzystać swojego potencjału , Araujo top , Fermin z Yamalem nic wielkiego nie pokazują.
Zamiast nich byłby ktoś inny np. Grimaldo za Balde etc. i może nie byłoby źle .
Poza Araujo żaden z tych zawodników nie jest regularny i najczęściej przechodzą obok meczu .