- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
3
@MesQueUnClub96 gdy jest temat Yamala: „bo co? Bo ma 16 lat to znaczy, ze maja go glaskac po glowce cały czas?0
@MesQueUnClub96 gdy jest temat słabej formy Lewego, który nie potrafi przyjąć piłki: „to wina skrzydłowych i reszty kolegów, ze nie potrafią dograć”
Ty później się dziwisz, ze coś ci ludzie zarzucają i wyjaśniają. A nie, czekaj. Ty to nazywasz „leceniem na herby” i tym, że uważasz się za „większego” i „popularniejszego” na stronie internetowej
1
@DaPidejpi
Boli Cię Dodi i tyle.
Musisz się z tym pogodzić
1
@DaPidejpi To wszystko to jest tzw. trashtalk, którego ty najwidoczniej nie rozumiesz, bo najwidoczniej za słabo ogarniasz internet
2
@MesQueUnClub96 haha, jak zwykle odkręcanie kota ogonem i tłumaczenie, ze to tylko „trashtalk”. Jeśli faktycznie tak jest to jest jedno pewne - jesteś po prostu… nie będę kończył, ale każdy może skumać.
1
@DaPidejpi Bo traktuję stronę internetową nie na serio? To wy się tu napinacie jakby wasze zdanie cokolwiek znaczyło, a znaczy tyle co moje - czyli nic
0
@DaPidejpi, sorry, ale sam wybitnego poziomu nie pokazujesz pisząc takie brednie XD
@MesQueUnClub96 jedyne o co Cię proszę to więcej komentarzy, bo uwielbiam je czytać. Nole i Lewy to świetni zawodnicy i faceci
0
@DaPidejpi Dobrze, że są tacy znawcy jak Ty.
2
@MesQueUnClub96 czekaj, co? Przecież to ty pisałeś elaboraty na temat Lewego, albo pisałeś, ze musisz mniej się udzielać xD ty mi nie wmawiaj, ze nie traktujesz poważnie strony, bo jesteś ostatnia osoba, która można byłoby o coś takiego podejrzewać.