La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

2

Tymczasem w polskim klasyku Legia po raz kolejny orżnięta w lidze przez sędziów. Nie wiem po co oni na tych VARach siedzą.

konto usunięte

4

@Uukasz_93 "Legia po raz kolejny orżnięta"

Jeden komentarz: hahaha

0

@Uukasz_93 I bardzo dobrze. Juz dość ich sedziowie przepychali zawsze.

0

@MesQueUnClub96 I co cię śmieszy? Czerwona dla Josue za to, że go brutalnie Katranis sfaulował. Czerwona dla Jędzy za to, że go Kuluris za nogę trzymał. W tym sezonie non stop każda decyzja w lidze przeciwko.

0

@Uukasz_93 nie ma sensu.

0

@Dejvo Tak, tak jak Negreira Barcelonę według białych.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 To teraz przypomnij sobie te seryjne sezony gdzie Legia w kluczowych meczach nie miała gwizdanych rąk itd

0

@Uukasz_93 Jak Lech nie może to sędzia dopomoże.

0

@Uukasz_93 Przez lata to dla nich gwizdana wszystko.

0

@Uukasz_93 Daj spokój kazdy to wie że legła była przepychana i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?