La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

24

Kiedyś był płacz, że Messi nie pressuje. Po części obalony, ale po części prawdziwy. Tylko, że ten chłopak dawał 200% w ataku i swoje zadania spełniał. Dzisiaj widzimy Barcę, która jest leniwa jako całość. Nie ma Messiczka, który nadrobi braki golem z dupy. Wychodzą wszystkie nasze bolączki.

19

@arasz1819 Ale co się można było oczytać, że wszystko co złe to przez to, że Messi czlapie i nie uczestniczy w pressingu. Teraz za to mamy pozorowany pressing przez wszystkich + czlapiacego Lewego.
Różnica polega na tym, że Messi potrafił strzelić gola z niczego, albo jednym zagraniem wygrać nam przegrany mecz.
Cytując klasyka, wielu kibicom Barcelony oczy otworzyły się dopiero, gdy Messiemu się zamknęły i opuścił nasz klub

2

@arasz1819 inaczej mówiąc teraz oglądamy totalnie bez jajeczną FC Barcelonę, naprawdę po tylu latach upokorzenia i cyrku pomyślałem, że to już się kończy, ale tradycyjnie Barcelona ''zaskoczyła'' i podąża drogą nakreślaną z czasów słynnego Bartomeu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?