La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

konto usunięte

24

Ledwo udało mu się to powiedzieć xD
https://x.com/kaisotna/status/1723056715392856158

konto usunięte

11

@Rust_Cohle No i widać, że nie jest to szczere, tylko wymuszone.

Druga sprawa, że nagle Smoku i Borek odpuszczają, bo wiedzą, że nie mają szans. Już właśnie tym zachowaniem pokazują, że Stanowski w swoim filmie ma dużo racji (mimo, że też za nim średnio przepadam). XD

konto usunięte

2

@P33ck
Pewnie ma dużo racji, ale to nie musi oznaczać, że Stanowski jest bez skazy.
Do tego dochodzi fakt, że dorosłe chłopy po 40tce nie chcą jescze bardziej się babrać i prać publicznie brudów.

To nie są nastolatkowie by kręcić publiczne dramy, każdy ma swoje umowy sponsorskie itd itp.

Dlatego ja nie oczekiwałem jakiejś większej wymiany zdań na filmach, a raczej szybkiego uciecia tematu.

Stanowski również jak na jego realia nagrał do bólu stonowany materiał własnie z takich powodów.

konto usunięte

12

@Rust_Cohle No jasne, że Stanowski nie jest czysty. Tylko różnica między nimi jest taka, że Stano zarzucił argumentami, a Borek czy Smoku od tak sobie jebli tekstami na jego temat bez żadnego podparcia czymkolwiek. :D

konto usunięte

3

@P33ck

Zgadza się, ale nawet jeśli je mają, to chyba dobrze dla dwóch stron, że mimo wszystko ucięli temat.
Nie oszukujmy się - gdyby to nagrali, to byłaby kolejna odpowiedź Stanowskiego i dalsze rozdrapywanie ran, a finalnie ucierpiałyby na tym ich biznesy

1

@Rust_Cohle, ogólnie z której strony nie spojrzeć wszelkie wypowiadanie się publiczne na temat tego odejścia pokazuje jak wiele zabrakło do tego żeby zachować klasę i jeśli cokolwiek sobie wyjaśniać to między sobą, a nie w internecie. Niby dorośli ludzie, niby poważne osoby, które mają wielką oglądalność, a jak przyszło do rozłamu ekipy to nie potrafili zachować się kulturalnie i poważnie

konto usunięte

2

@FCB_dimiC
Ja ich rozumiem.

Emocje - Gdybym musiał odejść z La Rambli, to też bym jeszcze zrzucił bombę na paru użytkowników i dopiero mógł z czystym sumieniem opuścić statek

2

@Rust_Cohle, no ale nie porównuj La Rambli do Kanału Sportowego, bo uczestniczenie w życiu La Rambli jest zdecydowanie bardziej ekskluzywne. Możliwość zalogowania się tutaj bez informacji o banie dodaje więcej emocji i prestiżu niż jakieś śmieszne prowadzenie Kanału Sportowego na YT

konto usunięte

0

@FCB_dimiC zgadzam się

0

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 się boi, że odejdziesz z Rambli?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?