La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

2

Drwal zaliczony, ale niestety nie było mojego ulubionego z żurawiną :(
I taka mała dygresja chyba jednak Polska nie jest już krajem stricte katolickim, tyle ludu w piątek za miesem stoi w kolejce że szok, przecież w piątki trzeba pościć...

1

@Bobo25, gratuluje zaliczenia drwala, to super, że dzielisz się z nami takimi rzeczami.

Jeśli zaś chodzi o mięso to w Macdonald’s nie ma go zbyt wiele, wiec można tam jeść w piątki

0

@FCB_dimiC nie znasz się. Rozmawiasz z gościem który na mięsie zjadł zęby i to w przenośni i dosłownie.

0

@Bobo25, nie chce chyba nic więcej wiedzieć na temat tej historii

0

@Bobo25 Gumkę założyłeś?

2

@Luciano99 nie lubię odzieży ochronnej

0

@Bobo25 nie pomyślałeś że w weekend mamy święto i niedzielę?

Wiele rodzin będzie robić dwa obiady niedzielne

0

@Mezocyklon87 a co to ma wspólnego z moją jakże urzekającą historią?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?