La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

0

Tak jakby się wspólnie zastanowić bez żadnej nienawiści itp.
Dwa lata minęły zatem:
Plusy i minusy Xaviego
Na plus napewno dał nam mistrzostwo
Kolejnym plusem że czasem potrafi wyskoczyć z dobrym pomysłem na mecz.
A są jakieś inne plusy?
Nie jestem hejtetrm Xaviego, uwielbiałem jego grę gdy był piłkarzem itp.
Dostał określą grupę piłkarzy. Potrafimy zagrać super mecz, ale mimo wszystko tych średnio udanych mamy dużo więcej.
I się zastanawiam czy Xavi jest w stanie coś nam jeszcze dać? Nie twierdzę że trzeba go zwolnić czy coś ale muszę przyznać że z miesiąca na miesiąc moje wątpliwości rosną zamiast maleć...

0

@Krystian1588 plusem jest na pewno że tyle graczy jakościowych nam sprowadził np. Kounde

0

@Krystian1588 plusem jest to, że pracuje za pieniądze, za które Franek Smuda by nie chciał

0

@Pedri16Future wartościowych piłkarzy sprowadziła nam dyrekcja sportowa
@Safrani niby tak
Pytanie czy jako szef był byś zadowolony z pracownika co średnio pracuje ale mniejsza z tym no mało mu płacisz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?