La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

2

Oglądając kłótnie Kowala z Wichniarkiem to zgadzam się zdecydowanie z tym drugim.
To nie jest tylko i wyłącznie winna Lewego, że Barcelona gra tragicznie chociaż fakt, że gra tragicznie nie pomaga.
Największym winnym jest Xavi który dostał taki skład którym by nie pogardził nie jeden dobry trener, a tymczasem ma tylko 7 wygranych spotkań na 20 w Europie w klubie o statusie Barcelony.
Idealnie też trafił w punkt z De Jongiem gdzie duża część kibiców go wypychała na siłę do United, a wystarczyło chłopakowi dać odpowiednie warunki i zaufanie by pokazał jakim kluczowym zawodnikiem jest (duży plus dla Xaviego, że nie pozwolił go sprzedać) w sumie pamiętam jak się tutaj kłóciłem z ludźmi, że takiego Dembele chcą w klubie zostawić, a nie ma go w 3/4 spotkań, a jak już jest to zależy jak mu się wylosuje to taki mecz zagra, a Frenkiego wypychanie bo pensje ma dużą nie z jego winny.

0

@Szmulek de jonga chcieli sprzedać bo to jedyny zawodnik na którym można było zrobić pieniądze na czysto

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?