La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1135 Culés

0

Ogląda to się beznadziejnie. Wolno, bez pomysłu, zero presingu. No ale jak się upiera na Ferrana i to jeszcze na skrzydle to to się nie może udać.

0

@tbas Ferran potrafi presować, ale grając na środku. Lewy ma problemy z motoryką jeszcze i stosuje pozorowany pressing.

0

@Aragorn33 gówno a nie potrafi to poziom Valenci a nie Barcy, presowac to Shachtar pokazał jak potrafi.

0

@tbas pressuje się zespołowo a nie indywidualnie. Lewy nie biega, a Ferran potrafi dojść do rywala. Jak Lewy nie zacznie biegać to tego nie da się przeskoczyć.

0

@Aragorn33 no to się zdecyduj, to wina lewego czy Ferrana czy zespołu

0

@tbas pressing działa, gdy wszyscy pracują. Ferran pracuje, Lewy nie. Twoim zdaniem to wina postawienia na Ferrana, a moim zdaniem to wina braku zaangażowania Lewego. Już go Xavi zmienił w ostatnim meczu i podziałało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?