La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

konto usunięte

32

Cieszą 3 punkty i smutna nocka Labogi i Ćwiąkały i tych z notatnika bo już pewnie rękę w gaciach trzymali, natomiast te gówno które zaprezentowała dzisiaj Barcelona i taktyka Xaviego woła o pomstę do nieba - tak po prostu nie można grać w piłkę.

0

@against_modern_football czemu uważasz że nocka Labogi i Çwiąkały będzie smutna? Akurat u tych dziennikarze nie widzę jakiejś stronniczości. Czy ja czegoś nie zauważam, czy ktoś jest przewrażliwiony?

konto usunięte

0

@axegrinder Laboga to zadeklarowany kibic realu i dzisiaj po golu Araujo aż zamilkł a przy każdej akcji RS gdy byli blisko bramki był w ekstazie, obejrzyj sobie też Hola La Liga i jego wypowiedzi na temat Barcy. Ćwiąkała też udaje neutralnego a później nagrywa swoje materiały albo też w Hola La Liga jest że wspaniały real wspaniałe zwycięstwo i gra vs słaba Barcelona, przepchnięty wynik - nie mówie o dzisiejszym tylko meczu tylko ogólnie. I dzisiaj też błysnęli że na Felixie to za mało żeby dać karnego ale Oyarzabal to z kolejną powtórką to już niemal pewniak ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?