La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Kurde faja, raczej jestem wybredny jeśli chodzi o żarcie i sceptycznie nastawiony do "nowości", ale ta pinsa z biedry/dino to mega fajna sprawa. Kupujesz taką za 12 zł, bierzesz jeszcze pasatę pomidorową, mozarellę i jakieś salami czy co kto lubi i w przeciągu 10 min ma się fajny posiłek z dobrym makro i mega smaczny. Sam placek koło 600 kcal plus dodatki to już daje fajne liczby dla kogoś na masie lub po prostu kogoś kto nie liczy kcal. Idąc do pizzerii za taką 30-ke cm trzeba już dać koło 30 zł, więc to spoko alternatywa. Wiadomo, że najlepiej jednak samemu zrobić pizze wraz z ciastem, tylko tu już jest dużo więcej roboty.

konto usunięte

0

@TR3YWAY przecież z tego co pisałeś wyżej, to twoja wyjdzie podobnie cenowo lub nawet więcej przy dobrych jakościowo składnikach xD

To już wolę sobie zamówić z dobrej pizzeri, albo jak już robić po swojemu, to samemu ciasto fajne zrobić

0

@Rust_Cohle 12 zł, mozarella 3 zł i jakieś resztki z lodówki co są nr szynka, rukola, to jest 15 zł bez wychodzenia z domu i masz w 10 min. Do pizzerii pójdziesz wydasz 40 zł i stracisz godzinę czasu. Ja widzę różnicę. A zrobienie własnej pizzy i własnego ciasta wiadomo najlepsze, ale czasowo dużo więcej schodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?