La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

3

Żenujące są te Islamskie kraje, już tam nie mówiąc o zachodnich politykach. No, ale te kraje sąsiadujące. Poprotestują, ponagrywają fajne filimi, przywódcy wyrażą zaniepokojenie i tyle, nie zrobią nic. A Żydzi nic sobie z tego nie robią i mordują na coraz większą skalę. I taki to będzie konflikt wszyscy na czele z ONZ będą wyrażać zaniepokojenie aż Izrael nie zniszczy całej Gazy przy okazji zabijając dziesiątki, jak nie setki tysiące niewinnych dzieci, kobiet i starców.

Filmików nie będę wklejać, bo zwymiotować można.


0

@Uukasz_93 Dzisiaj miało być przemówienie Nasrallaha. Śledziłeś może czy coś konkretnego powiedział czy same ogólniki?

2

@Barcanajlepszyteam Same ogólniki, bardziej w sumie bronił Iranu i atakował USA niż coś konkretnego o Izraelu. Mówił tylko, że do konfliktu włączyli się już 8 października i nie wyklucza wojny totalnej jak Izrael zaatakuje.

0

@Uukasz_93 No niestety to jest dramat. Sam zawsze wspierałem Izrael jako bastion Naszej Cywilizacji. Jednak to na co pozwala sobie to państwo obecnie to przesada. Oszołomy narodowo-religijne pchają Izrael w stronę międzynarodowego ostracyzmu. Co gorsza Izrael zaczyna ignorować głos USA, a to właśnie administracja Stanów najbardziej na tym traci politycznie i na arenie międzynarodowej, bo w sumie muszą ich wspierać. Dla Demokratów to jest poważny problem. A Izba jest republikanska i wybrali zwolennika Trumpa (Johnson) na spikera...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?