La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1259 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Zaczęli blokować adblockery? To teraz można stopniowo podnosić ceny. Tylko czekać, aż wykastrują „darmowego” YT do granic możliwość, żeby zmusić do zakupu premium xd


0

@4drian0 Nie wiem mi cały czas adblock działa

0

@4drian0 odpalasz Turcję i masz za 4zl.

konto usunięte

0

@4drian0 tak się kończy monopol ;)

0

@4drian0 ja korzystam z yt revanced. korzyści masz takie same jak z yt premium

0

@4drian0 Na argentyńskim VPN też wychodzi ok 4-5 zł

0

@4drian0 25 zeta za jeden z najważniejszych i najpopularniejszej platformy z której korzysta się codziennie to niezbyt wygórowana cena.

0

@Essos a nawet większe, yt premium to gówno totalne za 1zł nie jest warte.

0

@pt9 Jeszcze. Teraz to będzie stopniowo rosło. Cos jak Netflix, który już od 3 lat co roku podnosi cenę. Tyle, ze YouTube może sobie pozwolić o wiele więcej przez brak jakiejkolwiek konkurencji. Ludzie jak nawet zaczną tupać to i tak nic się nie zmieni.
To tak jak wielu narzekało na Twittera Muska, więc Zuckerberg chciał wykorzystać tą sytuację i stworzył Threads było wielkie bum przez 3 dni i tyle było z tego serwisu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?