La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

konto usunięte

1

Dużo osób się czepia Iwańskiego o trzecie miejsce Winicjusza, a mnie zastanawia, za co Lewandowski u niego dostał piąte miejsce. Według mnie za paszport.

5

@Bobert_Kubicki Dostał za to że jest Lewandowskim i jest Polakiem.

1

@Bobert_Kubicki Powiem tak - jak coś ci się nie podoba to zapracuj sobie na stanowisko,które umożliwi ci głosować w tym plebiscycie i będziesz oceniał jak tam sobie uważasz.

konto usunięte

1

@Bobert_Kubicki "Czyli gdyby nominowana była Ewa Bem, to i Ewa Bem mogłaby się załapać na punkty od Iwańskiego. Ale że był Lewandowski, to dostał Lewandowski. Kryterium było bowiem jedne: Polak, rodak."

0

@maroon Czyli już nie można oceniać wyborów innych, bo sami nie mamy upoważnienia do głosowania? xD

0

@marcin62 Można. Ale jesli ktoś ma o to jakiś ból dupy to niech weźmie sprawy w swoje ręce. Jak można się do kogoś czepiać do jego typów w takim subiektywnym plebiscycie popularności?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?