La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2032 Culés

24

Mało jest gorszych rzeczy niż bycie zmuszonym do wdychania dymu papierosowego przez dłuższy czas.
Ebać palaczy.

konto usunięte

12

@VamosRakieta Gorszą rzeczą jest czytanie komentarzy @MesQueUnClub96

4

@VamosRakieta Nienawidzę tego :/

konto usunięte

0

@TheNekro94 spójrz na siebie. Z tego co pamiętam to ty kiedyś kręciłeś jakieś afery z koleżankami z pracy

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 A co to ma do rzeczy? :D

0

@TheNekro94, jakie afery kręciłeś z koleżankami?

konto usunięte

0

@FCB_dimiC Dużo mniejsze niż afery PiSu z tego roku.

0

@TheNekro94, tajemniczy jesteś

0

@VamosRakieta ale tak wszystkich do jednego worka? Mój przyszły rak mnie wyebie, Ty już nie musisz :v

0

@Blantozaur jeśli palisz w oddali i nie w miejscu publicznym to na zdrowie :)

0

@VamosRakieta zaciekawiles mnie więc zapytam dokładniej - masz na myśli też palenie na uboczu, odchodząc od ludzi, aby dym w nikogo nie leciał ani nikt nie musiał przez dymka przechodzić?
Zawsze się staram by nikogo nie było w odległości conajmniej kilku metrów, a idąc chodnikiem nie dymie gdy kogoś mijam.
Zdazylo się kogos nie zauważyć, więc musiałem przeprosić, jasne.
Staram się nie wadzić innym z moim nałogiem, ale może czegoś nie zauważam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?