La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 551 Culés

22

Gratulacje dla Leo ! Jedyny, niepowtarzalny,geniusz futbolu. Ciągle ubolewam, że nie gra już dla nas, że odszedł z prawdziwej piłki i to już ostatnia jego taka nagroda. Złota piłka jak najbardziej zasłużona tak jak wszystkie 8. Mógł spokojnie dobić do 10 ;) A hejterzy , osoby nie znające piłki a wszystkowiedzące niech się wypchają. Goat jest tylko jeden! Całe życie będę żałować, że nue zobaczę Cię już na żywo Leo w koszulce Barcy:(

6

@Lola120 hejtują go osoby nie oglądające piłki. Mówi się, że dostał ZP za 7 meczów... to takie gadanie na wyrost, zagrał dobry sezon w PSG w lidze, pomógł zdobyć dwa puchary klubowi z Paryża notując przy tym bardzo dobre liczby. Czy tylko jego wina, że odpadli z Bayernem w 1/8LM? Nie jego.

0

@Messibestplayerintheworld tak jak nie jego wina, że Barca miała takie klęski w LM. Debata na temat Messiego dawno już skończona:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?