La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

0

Mendy zszedł z urazem. Tak coś czułem, taka szybka zmiana to było dla mnie podejrzane. Wszedł Camavinga i zaczęła się ofensywa. Ostatnio jak ten debil znowu wierzyłem w tego Mendego bo grał ostatnio dobrze ale on znowu się połamał. Gdyby nie kontuzja to Camavinga by tak szybko nie wszedł xd

0

@VegetaPolska Masz tendencję do łatwowierności :).

1

@Dari0G niestety, ale mam momentami miękkie litościwe serce. Coś w stylu "kolejnej szansy". Wiesz o co chodzi. A życie jest brutalne i kolega już mi powiedział że kiedyś się przejadę na ludzkiej dobroci. Powinienem być chamem, myślącym tylko o sobie i mający w dupie innych. Ale ja tak nie umiem. Jestem zbyt dobry po prostu i już mi to jakieś randomowe dziewczyny powiedziały na urodzinach kolegi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?