- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
clyde
75
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
NeroTFP1
55
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Bogan
3
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
16
No i polskie ekipy przekroczyły 5 pkt w tym sezonie w rankingu UEFA.
Już jest 5,125pkt.
Realnie po fazie grupowej powinno być:
Legia 2x wygrywa, 1x przegrywa.
Raków. No cóż. Liczę, a raczej łudzę się na 1 wygraną i 1 remis oraz 1x porażka. Ale to może być w kategoriach cudu.
Gdyby tak się skończyło to dojdzie nam 1,75 pkt, czyli po fazie grupowej będzie 6,875 pkt.
I na to liczę. Nie wiem czy są jakieś pkt za awans z grupy LKE lub za 3 miejsce w fazie grupowej LE. Ktoś wie?
Realnie możemy skończyć ten sezon nawet na 17-18 miejscu. Wiele zależy od pozostałych 6 meczów oraz dalej w fazie pucharowej. Pytanie na ile stać Legię i Raków? No i kluczowa sytuacja dla Rakowa. 3 miejsce to naprawdę świetna okazja, bo na wiosnę powrócą kontuzjowani zawodnicy.
@IronSanHybrid @Danny Gaucho @barcelonaLM@mekston
0
@michal26 Pewnie że są punkty bo to jest awans do 1/16 finału LKE minimum.
0
@FcPortoFan1999 tak? Jak to wygląda punktowo?
Za 1/8 bezpośrednio jest więcej punktów niż za 1/16? Mówimy stricte o punkty za awans, a nie za wynik w meczach tej fazy
0
@michal26 Za 1/8 jest więcej.Dokładnie nie powiem Ci ile bo tego nie wiem ale wiem że jest więcej.
3
@michal26 Wygranie grupy LE – 4 pkt
Zajęcie 2 miejsca w grupie LE – 2 pkt
Wygranie grupy LKE – 2 pkt
Zajęcie 2 miejsca w grupie LKE – 1 pkt
Awans do 1/8 LM – 5 pkt
Awans do 1/8 LE – 1 pkt
1
@LM10GOAT i oprócz tego, że np. Legia awansuje z drugiego miejsca, załóżmy wygra oba mecze w 1/16, to zdobywa jeszcze 1 pkt? Czyli razem 3 pkt?
1
@LM10GOAT i kurde rewelacja. Warto się bić z Aston Villą o pierwsze miejsce. Spora szansa, bo mamy dwa mecze u siebie. Przy dobrych wiatrach, to Legia zdobędzie np. 3,25 pkt jeszcze i zobaczymy co w 1/8
0
@LM10GOAT a zajęcie 3 miejsca w LE domyślam się, że 1 pkt
1
@michal26 co do pierwszego pytania to wydaje mi się, że tak - zdobywa 3 punkty, ale za zajęcie 3 miejsca punktów raczej nie ma