La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Ogólnie moje zdolności manualne są dość marne. Jakie proste czynności typu majsterkowanie mógłbym zrobić tak żeby się w to wkręcić? A to coś przykręcić, zespolić, naprawić itd mam dużo sprzętu więc to by mnie nie ograniczało, a chciałbym popróbować żeby w razie czego samemu sobie coś w domu zrobić niż fachowców zamawiać.

konto usunięte

2

@ranger3120 Łączę się w bólu. Mój tata bardzo dużo rzeczy sam potrafi zrobić, ale jakoś nigdy mnie tego nie nauczył, a że mnie za dzieciaka nie ciągnęło do takich rzeczy (wiadomo, lepiej pograć z kumplami w piłkę czy na kompie) no to teraz jest klops ;D Podobno są jakieś warsztaty - w sensie idziesz gdzieś na jakiś remont/budowę i tam po prostu za darmo (albo i nawet Ty płacisz) pomagasz w różnych rzeczach xD

2

@ranger3120 mam to samo a pracuje w wydziale administracyjnym :D ludzie Ty mówią o tym co sobie po pracy robią w sensie remonty, naprawy itd a ja mówię no no mogę wezwać ekipę w razie czego xD

1

@ranger3120 Wymyśl sobie jakąś szafkę, konstrukcję do wchodzenia dla kota czy inny przydatny przedmiot z drewna. Pewnie na YT jest sporo inspiracji typu DIY.

2

@TheNekro94 a to bierze się z tego: "jak mam czekać, aż ty to zrobisz, to dawaj, ja to zrobię", "no nie tak, daj, już lepiej jak sam to naprawię". Mój ojciec zrobił w mieszkaniu wszystko sam. Dosłownie. Od glazury po montaż wanny, naprawy szafek, przeróbek elektrycznych. Kiedyś z trzech rozjebanych rowerów zespawał i złożył jeden... A ja... cóż. Położę panele. 4 razy wolniej, niż się powinno, ale zawsze. Dodatkowo powieszę żyrandol, pomaluję ścianę i... to chyba na tyle. :D

0

@TheNekro94 @Bykunn @szymonekk mój starszy dopiero ostatnio wrócił za granicy i jak kurde widzę jak on wszystko potrafi to normalnie coś mnie trafia, bo wiem, że jakby był w moim dzieciństwie to bym coś niecoś umiał, a ten to sobie elektryke zrobi, a to coś zespawa, a to jakieś szafki umyślne zrobi, no kurde :D

1

@ranger3120 czy twój starszy nie jest moim starszym? @up :v

0

@szymonekk nie wiem nic o nieślubnych dzieciach xD

1

@ranger3120 potrzebujesz jakąś szafkę do mieszkania ? Szafeczkę z półką , czy coś innego ? Spróbuj sam mebel skręcić. Pomogę ci policzyć wymiary płyty . A ty sobie skręcisz ,wystarczy wkrętarka , zacznij od prostych rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?