La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Cancelo i Gundogan, Araujo i balde powinni zacząć mecz na ławce,
Tak bym to widział
Mats
Fort Chriestiensen Martinez Alonso
Fermin Romeu casado(Garido)
Ferran Guie Felix
Trzeba szkielet oszczędzać na Real

0

@Czarny_ck ale tez pasuje wygrac ten mecz i miec spokoj w lidze mistrzów

0

@gumaz pasuje ale nie kosztem meczu z Realem, a Cancelo i Gundogan grają za dużo.
Ja bym się zastanowił też nad Cubrasim za Christensena bo jego przeciazac też nie można

0

@Czarny_ck No nie,ja bym wolał żeby silniejszy skład zaczął i przy pozytywnym wyniku dać im odpocząć.Z takim składem jaki byś chciał to wcale nie jest pewne,że byśmy pokonali Szachtar

0

@Jackazz tylko często bywało w przeszłości że zaczynamy mocnym by zrobić wynik a później zmiany i się okazywało że pierwszym składem graliśmy prawie do końca.
Powinniśmy zaufać zmiennikom i młodym a dać odpocząć tym co grają ostatnio dużo i są ważni na real.
Niech zaczną młodzi i rezerwowi a jak będzie trzeba to dopiero wpuszczać pierwszy garnitur.
Mecz z Realem jest znacznie ważniejszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?