- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
30
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Sysia11
9
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Zoker
14
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
11
9lat za napisanie prawdy?
https://zapodaj.net/plik-CIETYfeoLt
4
@Bilon87 9 lat hahahahahaha
Co to za śmieszne kary
Za potrącenie człowieka tyle nie dostaniesz
A za komentarz 9 lat hahaha
3
@Bilon87
Ta strona to jest taki ściekun
0
@Krzysztof1987 chyba adminem tamtej pseudo witryny został Ziobro...
0
@Bilon87 Ty tam wchodziłeś?! Ty tam zostawiłeś komentarze?! Jezu, po co...
1
@Bilon87 mam teorie, że na notatniku nie ma opcji perma, jest zbyt zaawansowana
0
@Bilon87 luz, ja dostałem 16 ale nadal nie wiem za co. Odpisałem tylko jednemu uzytkownikowi prezentując przy okazji jego poziom.
1
@ini_barca raz na jakiś czas udaje się do miejsca gdzie nie ma żadnych form inteligencji, by móc obcować z własnym "ja". A komentarz napisałem bo nie lubię hipokryzji, kłamstw oraz obelg rzucanych w stronę spolecznosnosci do której przynależę.
1
@Bilon87 Cieniak. Ja na starej odsłonie dostałem na 80 lat ;D
1
@AFA90 kolego, ja dostałem 9 bez używania wulgaryzmów i wyzwisk ...musiałeś tam nieźle staropolszczyć ;)
0
@Bilon87 wyrok po amerykańsku : D