- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1549 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1549 Culés
25
Negocjacje z Suarezem są bardzo zaawansowane i transakcja może wkrótce zostać sfinalizowana – duet Messi-Suarez może powrócić w 2024 roku. [Matteo Moretto]
@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Barcanajlepszyteam @Tollusiek
0
@Lionel_Messi10 Ale takki duecik by chodził. Ulala.
4
@szymonekk przyszłościowy projekt xD
Jescze tylko Ronaldinho i Enrique do pomocy jak już wywalą go z PSG
1
@szymonekk Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać, Luisito w Brazylii widzialem daje radę, strzela i asystuje a do tego w Miami będzie mial do pomocy Leo, Albe i Busiego.
@Rust_Cohle Jesli chodzi o marketing to jak najbardziej, a sportowo oprócz Luisa czekam jeszcze na transfer Modricia, bo bardzo jestem ciekawy jak to będzie wtedy wyglądać.
A druga sprawa Becksowi zależy żeby jak najszybciej zgarnąć trofea, więc inwestuje w weteranów.
0
@Lionel_Messi10 oni to niech obrońców i kogoś do środka pola kupią, bo tam nikt grać nie potrafi
0
@Barca1992 w lecie prawdopodobnie Modric i Roberto mają dołączyć. ;-)
0
@Lionel_Messi10 tylko gdzie tam wcisnąć Roberto? Yedlin gra na prawej, w pomocy Busi, Modric i Cremaschi. Roberto moze lepiej jakby do Puiga dolaczyl:)
1
@Lionel_Messi10 podziękować Yosefowi i mieć opcje Suarez - Campana. Rotacje będą potrzebne.
Fajnie jakby się udało - plus kogoś jeszcze. Ciekawy jestem jak temat ich limitów budżetu się będzie miał do ewentualnych wzmocnień. A może MLS coś zmieni na kolejny sezon w tych limitach też widząc co obecność gracza takiego kalibru jak Leo robi.
1
@mekston Dokładnie, mi się wydaje że te limity zostaną zmienione, MLS za dużo by straciło na takich graczach jak Modrić czy Luisito ;-)