La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

4

"„Nigdy czegoś takiego nie doświadczyliśmy” – mówili członkowie Realu Madryt kilka godzin po zakończeniu meczu z Sevillą, już podczas podróży powrotnej do stolicy Hiszpanii. Wyrazili się w tej sprawie bardzo jasno. Nie miało znaczenia, kto się wypowiadał, ponieważ zarówno piłkarze, jak i zarządzający opuszczali Estadio Ramón Sánchez Pizjuán z poczuciem, że zespołowi nie pozwolono na grę. „Wykonali doskonałą pracę zespołową” – zauważali ironicznie."

Kurde to ja już nie wiem.. Był w końcu ten Negreira czy nie? Skoro nigdy czegoś podobnego nie doświadczyli? A może po prostu są zdziwieni, że sędzia im nic nie podarował w prezencie?

Madrytoza to straszna choroba :/

3

@qbuteq zgadzam się z nimi. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyli. Najwyższy czas zdjąć z nich parasol i zapoznać z realiami panującymi w lidze :)

0

@qbuteq psy szczekają karawana jedzie dalej ;)

konto usunięte

0

@ranger3120 gorzej jak nas dzisiaj sędziowie opier…ze zwycięstwa to jutro podobne komunikaty będą ze strony Barcy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?