La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

6

To tak odnośnie do tych co twierdzą, że Kamysz się sprzeda ;)


0

@HighestInTheRoom Jednak Władek już pokazał w ostatnich latach że jest troche chwiejny

1

@HighestInTheRoom Na ich miejscu puściłbym dokładnie taki komunikat, że PiS zaoferował im premiera. Zaczynamy przeciąganie liny :D

3

@HighestInTheRoom Ci którzy dali zwycięstwo Opozycji.Bez nich to PiS miałby 3 kadencję i to jest fakt.

0

@hayek Imo tu nie będzie żadnego przeciągania liny ;)
KO nie pójdzie z wiadomych względów, Hołownia otwarcie mówił, że nie wejdzie w koalicję z pisiorami, Lewica xD i został Kamysz, który byłby skończonym idiotą gdyby w to wszedł

2

@HighestInTheRoom No tak, ale takie komunikaty już są przeciąganiem liny.
3D i Razemki na pewno nie chcą Tuska jako premiera. Plus mówiło się o MON-ie dla 3D, jakoś muszą sobie to wywalczyć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?