La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

10

Pierwszy raz podczas wyborów spotkałem się z sytuacją, że w pomieszczeniu, gdzie otrzymałem karty do głosowania, nie było żadnych kabin czy innego miejsca, gdzie można w odosobnieniu oddać głos. Mi to osobiście nie przeszkadza, że ktoś mógł mi zaglądać przez ramię, jak zakreślałem krzyżyk, ale przyznam, że byłem w lekkim szoku.

0

@FrankliN7 Wstydzisz się swojego wyboru? ;)

9

@AlexDark00 "Mi to osobiście nie przeszkadza"

0

@maroon "ale przyznam, że byłem w szoku". Ale kasuje wszystko przed ;)

6

@AlexDark00 No w tym przypadku to akurat dwie inne rzeczy. To że był w szoku to nie znaczy że mu to przeszkadzało.

5

@AlexDark00 ja absolutnie się nie wstydzę, co wyraźnie zaznaczyłem. Ale zastanawiam się, co na to wyborcy z grupy "ja na nich nie głosowałem" :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?