La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

0

Jeśli chodzi o ilość straconych goli przez Barcelonę to straciła pewien balans.

W tej chwili gramy dwójką ofensywnie uosobionych bocznych obrońców i schodzącym napastnikiem.

W ubiegłym sezonie Jules Kounde grał na prawej obronie a Gavi jako wysunięty pomocnik to zapewniało nam więcej defensywnie uosobionych zawodników i pressing.

4

@Sawik_10 Nie, po prostu Ter Stegen już nie wyciąga wszystkiego. To nie tak że ta obrona Barcelony działała jakoś super, Niemiec maskował wszystko;

0

@takisobiektos i tutaj dwie drogi się zbiegają, bo i obrona była szczelniejsza. Nie mieliśmy obu stron tak mocno usposobionych ofensywnie, a i MAtS wyciągał co mógł. Czego nie mógł też wyciągał.

1

@takisobiektos otóż to, forma Niemca w zeszłym sezonie wszystko maskowała. @Sawik_10 To było naprawdę sezon 1 na 100, że grając takie gówno wygraliśmy sezon. Błędów obrony było bardzo dużo na przestrzeni całego sezonu, 4-5 czy 6 goli więcej i potracona masa punktów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?