La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

7

Dziś piękność twą w całej ozdobie, widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.


16

@Rastafarnianin Dlatego miejsce religii powinno być w kościele. Moim zdaniem wyjdzie to wszystkim na dobre.

0

@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.

0

@hayek Wówczas liczba uczęszczających spadłaby do jakich marginalnych rozmiarów, a na to sobie w katolickiej PL pozwolić nie można :D

0

@Rastafarnianin I tak idzie to w tym kierunku. Przedmiot zbedny i zabiera tylko czas uczniom

2

@Rastafarnianin Czy spadłaby to się okaże. Uwazam, że jakiś tam % nie chce chodzić na religie, bo byliby stygmatyzowani przez rówieśników. Dla mnie to sytuacja win-win. Kościół zgromadzałby tylko i wyłącznie osoby zdeterminowane i chcące uczęszczać na religię, a szkoła byłaby od tego od czego jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?