La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

1

Dzisiejszy dzień mija całkowicie pod znakiem polityki na Rambli. Aj, fajny tydzień się zapowiada. Z małą przerwą na Polskę w czwartek.
Co do niedzieli to po 15:00 powinny się pojawiać pierwsze bazarki na Twitterze, czyli przecieki z exit poll sprytnie omijajace cisze wyborcza, co godzinę powinny być coraz dokładniejsze.

0

@barcelonaLM Oby zatkać te przecieki!

0

@barcelonaLM Głosowanie do 21, tak?

1

@HighestInTheRoom Tak, ale możliwe że będzie przedłużone (chociaż PiSowi to nie powinno pomoc)

0

@barcelonaLM a Ty kolego już wybrałeś? :D

1

@michal26 Tak, były wątpliwości, no ale trzeba: Konfederacja :)

0

@barcelonaLM no ja też podobnie. Zwyczajnie analizowałem, ale serio. No po prostu nie ma alternatywy...szkoda, że są jeszcze BS i PJJ, bo tylko głosy odbiorą Konfederacji. Mam nadzieję (finalnie), że jednak nie uzyskają te 2 małe komitety więcej niż 2-3%
Na to zresztą się zapowiada.
Jedyny przypadek, kiedy bym się ucieszył z 5% BS, to 7% TD z tego powodu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?