La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

2

Ale ten Ajax jest cienki...Ale dobrze tak tym dziadom bo jak zmontują w miarę dobry skład gdzie mogliby walczyć o europejskie trofeum,to wyprzedają się na potegę zamiast jeszcze się wzmacniać.Nie cierpię takich klubów nastawionych typowo na zysk.To samo tyczy BVB.

3

@Bernard777 zawodnicy tez chcą grać w lepszej lidze niż Holenderska :). Poza tym Ajaksu nie byłoby stać by przedłużyć kontrakty z takimi gwiazdami bo wiązałoby się to z kilkukrotna podwyżka.

konto usunięte

1

@Bernard777 A co mają zrobić? xD
Ja wiem, że fajnie jest być fanem Barcelony, ale nie patrz na resztę drużyn jak na Barcelonę. Nie te finanse, nie taki prestiż, nie tak atrakcyjna liga.

0

@Bernard777 Ty chyba niepoważny jesteś. Jakim cudem takie kluby mają utrzymać lepszych graczy w holenderskiej lidze? Szacunek ogromny dla takich klubów, które kształcą pilkarzy od małego,zero szacunku dla klubów które potem tych graczy kupują za grube miliony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?