- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1515 Culés
Gorące dyskusje
clyde
80
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
NeroTFP1
58
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1515 Culés
2
To co, dzisiaj Bruno MVP z Galatą za gola i asystę?
1
@HighestInTheRoom Chyba sie skusze na kuponie na brame Bruna
0
@HighestInTheRoom Inaczej Ten Haag do wora , a wór do jeziora.
Chyba ze oni w tym sezonie wszystkie siły na puchar myszki Mickey rzucili.
1
@PatrykBarca Nie no jak by dzis przegrali to posada moze być na włosku tymbardziej ze United stac na zmiane trenerów co miesiąc
4
@HighestInTheRoom Nie wiem czy Galata nie za mocna, lepiej na jakieś Burnley poczekać
0
@Encore ale nie ma tylu trenerów dostępnych.
2
@escarabajo Pewnie wzięliby jakiegoś jaśka który pracował juz w tym klubie typu Scholes
2
@escarabajo @Encore Tam kazdy by się zgodził. Przychodzisz na 1 sezon. Nic się nie zmienia. Zwolnienie i odprawa.
Tuchel pewnie by się oblizał na samą myśl.
1
@Encore Rooneya niech wezmą :p
0
@PatrykBarca Tylko takie prowadzenie klubu nie powoduje żadnego progresu.Jest kryzys to daj mu to naprawić a takie zwalnianie to pójscie na łatwizne.
1
@HighestInTheRoom Rooney to jeszcze by sie przydał na boisku XD
1
@HighestInTheRoom zajęty jest. w MLS Klicha trenuje:)
0
@Encore No patrząc na to, że w ataku gracie jakimś Hojlundem, dla, którego imo United to za wysoka półka, i Martialem to jest w tym trochę racji xD
0
@HighestInTheRoom Hojlund to typowo zawodnik na przyszłość chociaz niezle on wygląda.Zobaczymy dziś jak zagra
1
@escarabajo Myślę, że jakby United o niego zabiegało, to by się zgodził na przeprowadzkę do Anglii
0
@HighestInTheRoom no pewnie tak:)