La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

1

Skoro większość ludzi ma w nosie święta chrześcijańskie.
To może w Wielkanoc, Boże Ciało, Dzień Wszystkich Zmarłych, Boże Narodzenie czy Święto Trzech Króli idźmy do pracy i szkoły. Zostawmy tylko wolne w święta państwowe.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca ja te przerwy wykorzystuje na spędzenie czasu rodzinnie z dziećm. Pamiętaj że te święta nie są dla ludzi a dla rynku zbytu poszczególnych części gałęzi handlu.

NO chyba nie wierzysz że to dla ludzi żeby wypoczęli czy coś ????????

2

@Criss18Barca Święta tylko dla wierzących xD

5

@Criss18Barca ok, ale na kościół płacisz tylko ty. Zero kasy z podatków.

1

@Criss18Barca państwo płaci na kościół. Dlaczego w sumie mieliby nie mieć wolnego z takiej okazji?

0

@koksik2700 Bo nie są katolikami i nie chodzą do kościoła.

1

@Barcasub ale płacą podatki na kościół.

0

@koksik2700 To nie robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?