La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

7Zawsze bawią te odpowiedzi xD

1

@DonMatteo901 3, 2, 1 pelikany i lemingi zesrają się o nazwanie blondynki blondynką...

16

@R-Dinho na razie sam się zesrałeś

1

@tbas jest pierwszy < 3

16

@R-Dinho przecież to ty dzwonisz

4

@DonMatteo901 pieknie wypadła Zajączkowska. Zgraja harpii rzuciła się na nią zadając bzdurne pytania, to im odwinęła. Dobre było też pytanie do Żukowskiej o Biedronia na które oczywiście nie dała jasnej odpowiedzi ;-)

3

@tbas z sektą nie wygrasz. Babka w stylu Mentzena na sensowne pytanie odpowiada żenującym żarcikiem o blondynce, a imbecyle skaczą z radości. Przecież ich niedawno bawiło jak Sławek niczym gimbus cytował Chłopaki nie płaczą.... z kim tu rozmawiać i o czym?

10

@arasz1819 Obejrzyj całą debatę a nie wycinki pod publikę żeby pelikany miały co łykać i deskredytować. Jak obejrzysz to zrozumiez że jak 3 osoby pytają o to samo dostają odpowiedź i nagle wjeżdza 4... pytając o to samo to mogą ręcę opaść xD No ale taka własnie jest ta opozycja w Polsce takie same półgłówki jak pisowcy

3

@arasz1819 klasyk, arasz się skompromitował.

0

@against_modern_football czyli zostawiłeś sobie 2 opcje. Albo Konfederacja to też opozycja i zaliczamy ją do półgłówków, albo już pogodziłeś się z tym, że to przyszły koalicjant Prawych i Sprawiedliwych. Tak to jest jak się chce szybko odpisać radując motłoch, a myśli dopiero po fakcie :]

3

@arasz1819 Motłoch uradowany bo im wycinki znowu zrobili z debaty i dostają ślinotoku. Konfederacja nie jest ani w koalicji w pisowcami, ani w opozycji tzn. w jednym rzędzie z po, psl, lewicą. Konfederacją jest alternatywą dla tych powyższych, więc ciężko powiedzieć że są w obozie opozycji która głosuje ramię w ramię z pisem.

1

@against_modern_football taką samą alternatywą jak Kukiz, ale jak ktoś nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów to potem znowu będzie zdziwiony.

0

@arasz1819 Konfederacja działa w polityce pod różnymi nazwami i w różnych postaciach od wielu wielu lat, natomiast kukiz pojawił się z kapelusza, bez żadnego zaplecza politycznego i historii - ludzie dali się nabrać. Nie porównuj partii do chłopa oderwanego od mikrofonu z jedynym postulatem jaki miał - JOWy.

0

@against_modern_football jemu bardziej chodzi że Kukiz też krzyczał że system rozwali, ale wejście do władzy wchlonelo go jako koalicjanta. Patrz Konfa 3 siła i będzie koaoicjantem pisu czy ko, mimo iż mówią nie.

1

@tbas tj. napisałem kukiz wyskoczył z kapelusza bez zaplecza natomiast konfederacja konsekwentnie od wielu lat głosi te same poglądy - nie ma jak tego nawet porównać.

0

@arasz1819 @tbas Kukiz w odróżnieniu od Konfy szedł z 2 może 3 postulatami (jowy i sędziowie pokoju) i gadał, że obojętne kto byle by mu to przegłosowali. On był w stanie iść z byle kim. Szmatką polityczna, ale co zrobić.

0

@against_modern_football poglądy nie mają tu nic wspólnego. Liczy się władza, która chce konfa. Jesteś naiwny że konfa jej nie chce

0

@tbas Chcą rządzić ale nie z republiką okrągłego stołu dlatego wiedzą że niezły wynik w poprzednich wyborach + teraz dobry wynik to dobry prognostyk na wybory za 4 lata. Podobnie jak wiedzą że wejście w koalicje z pislamistami to będzie koniec konfederacji, koniec wiarygodności i stanie się planktonem w kolejnych wyborach.

0

@against_modern_football hehe, ta, prognostyk :) aaaa poczekają sobie z 4 lata może kiedyś wygrają. :) brzmi jak plan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?