La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

3

To fajne "rozkładanie nóg" przez Celtę, jak to pisze spora część kibiców Realu... Byle coś klepać jak dupa boli. No ale tak to jest jak się język na śmietniku znalazło.

1

@Martwy Część z nich zawsze tak pisze. Oraz, że komentatorzy są za Barcą, bo się emocjonują meczem. Niektórzy tacy po prostu są.

1

@Dari0G Ale tego, że Święcicki, Laboga czy Borek prawie dochodzą przy meczach Realu nie słyszą. Ciekawe

0

@Martwy Nie wiem jak ci inni, ale co do Święcickiego się absolutnie nie zgodzę. Emocjonuje się tak samo przy Realu, Barcy, czy innych klubach. Zresztą wydaje mi się, że to jest tak, że są po prostu osoby, dla których obiektywny komentator to taki, który ich klub zachwala, a przeciwnika wyśmiewa. Jeśli jest inaczej, to stronniczy i na pewno za tym nielubianym zespołem. Wiele razy widuję, jak w tym samym meczu, ci sami komentatorzy, są jechani u nas, że są przeciw Barcy, a w Realu, że za Barcą. Ta sprzeczność zawsze mnie fascynuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?