La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

15

Jutro kolejny mecz Barcelony. Kto by pomyślał, że z taką nutką ekscytacji będziemy czekać na następny pokaz Felixa.
Co prawda miałem jakąś tam cichą nadzieję, że zwolniony z katorżnicze madryckiej harówki w defensywie pokaże małe co nieco, ale że tak wyważy drzwi z futryną?
Oby ten entuzjazm nie wypalił się zbyt szybko.

4

@Comentateiro Joao,jutro przeciwko staremu i wypalonemu Benitezowi i jego Celcie Vigo,pewnie też wpakuje jakiegoś gola i asystę.

3

@Comentateiro Joao staje siez meczu na mecz un as coraz większą gwiazdą. Jestem go ciekaw co mecz równie jak Jamala.

4

@sokot Racja. Na niego się czeka. Ja przynajmniej już nie mogę się doczekać jak wybiegnie w kolejnym meczu. Przecież gdy człowiek patrzy na mordęgi Raphinhi, czy niedawno bezużytecznego Fatiego, to Felix jest jak powiew jakości i swieżości.

2

@Comentateiro dokładnie ... i mam nadzieję że to nie jest efekt zmiany i zaraz mu przejdzie. Martwie sięna przykład bo ostatnio Jamal troche przygasł. CHciałbym aby tego nie trcacili i mieli to w każdym meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?