La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0



Może to się zakończyć twardym lądowaniem dla Davida.

0

@Ojciec5tkidzieci No to dowidzenia.

0

@Ojciec5tkidzieci Niestety ale kończy karierę jako przegrany co jest sporym rozczarowaniem,bo Ja pamiętam jaki to był kozak w Atletico...Manchester United zniszczył mu karierę :(

1

@Ojciec5tkidzieci za tydzień zacznę sobie karierę w fc, nie wiem jeszcze jakim zespołem ale prawdopodobnie gość się znajdzie na rynku wolnych zawodników to być może dam mu pracę. Niech jeszcze trochę poczeka

0

@VegetaPolska Z MU do LFC XD ?

0

@FcPortoFan1999 ''Manchester United zniszczył mu karierę''
Co mu zrobił xD? Przecież De Gea swój prime miał właśnie w United

0

@FcPortoFan1999 jakie lfc. Mówię o fc, o "Fifie". Nie wiem jeszcze kim sobie zrobię pierwszą karierę.

1

@HighestInTheRoom Tylko nic w nim ciekawego nie wygrał...oby miał okazję jeszcze znaleźć klub w Europie. @VegetaPolska Aha,to chodzi o Fifkę..

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Pewnie źle się wyraził. Pewnie chodziło mu o to, że kiedy DDG był w prime, to United kopało się po czole i realnie nic nie znaczyło na krajowym podwórku, a tym bardziej w Europie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?