La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

0

Legia wczoraj bardzo dobry mecz, ale w obronie jeszcze jest dużo miejsca do poprawy.

0

@Barcasub To prawda natomiast II połowa pokazała, że potrafimy dobrze grać w obronie. Kwestia czasu jak to wszystko pieknie będzie chodzić.

0

@Barcasub wszystkie mecze z dwiema, lub więcej, straconymi bramkami w tym sezonie europejskich pucharów. Zaniolo kręcił Pankovem jak juniorem, później się rudy trochę ogarnął. Niemniej Legia klasa, ale druga linia zrobiła robotę - Slisz, Josue, Elitim, a i Kapuadi nieźle zagrali. Generalnie nie ma się do czego przypierdzielić, 90 minut zaangażowania. Dawno takiej Legii nie widziałem.

0

@escarabajo No Pankov gra mocno średnio, Ribeiro też różnie. Ważne, że jako drużyna strzelają więcej niż przeciwnik.

0

@Barcasub no chociaż tyle, ale ta obrona martwi. Dobry wyniki dla Legii w jej grupie:)
Tylko, że tu wyrwane 3 punkty, wbrew logice, a przyjdzie mecz ze Zrinskim i będzie katastrofa:) Ale oby nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?